Avaleht> Märkmikud > Miks valida?
 


   
Maine märkmikust saab teie liikuv kontor, kõik asjad on    käepäraselt ühes kohas. Kogu info on    süsteemne ja hõlpsasti kasutatav.    Polüfunktsionaalsus aitab vähendada    märkmelipikute hulka Teie töölaual ja    vältida unustamist. Kartoteegikarp ja vahetatavad    sisulehed võimaldavad luua isikliku    arhiivi.
Saate    tellida ka spetsiifilisi lisalehti . näiteks firma    infoleht, projektilehed, tööplaanid    jpms.
 


Maine  märkmik on mulle aja planeerimisel väga kasulik  abiline, sest tööd on palju ja kõik lihtsalt  ei püsi meeles. Hea, et märkmik on eesti keeles ja  selles on ka hotellide koordinaadid, linnade kaaridid ja muu  oluline info sees.
 
Millest  koosneb?

KÄEPÄRANE formaat . Maine  märkmikke on kolmes erinevas suuruses. Käpärane  formaat võimaldab märkmikku kasutada igas  olukorras. Kui Teile on oluline kanda märkmikku kaasas  kõikvõimalikel juhtudel ja kohtades, võite  valida meie kõige väiksema märkmiku,  mõõtudega 149*92 mm. Keskmise suurusega  märkmiku formaat on 180*125 mm,  see mahub edukalt  nii Teie käekotti kui sobib ka eriti hästi  ülevaateks Teie töölaulauale.
Kui Teie  portfell võimaldab kaasas kanda suuremaid asju, sobib  Teile hästi meie suurim märkmik,  mõõtudega 210*148,5 mm. Sinna saate Te teha ka  suuremas kirjas märkmeid, kui see Teile parema  ülevaate annab.
 
Maine  märkmik on praktiline ja käepärane, kasutan seda  iga päev vältimatu töövahendina.  Märkmik on väärika välimusega ja kui selle  kasutamise süsteem selge, aitab ka töös  päris kõvasti. Olen sinna ka muid vajalikke  pabereid augustatult vahele pannud.

 
PALJU funktsioone ja vƵimalusi  . Maine märkmik ei ole lihtsalt kalender, vaid  süsteem, mis võimaldab Teil aega planeerida ja  efektiivselt kasutada.
Ajaplaneerimissüsteem  aitab Teil saada ülevaadet oma  töölesannetest, kontrollida nende  täitmist, ülesandeid delegeerida ja eelistusi  teha.
Võite  Maine märkmikku kasutada ainult kontoris ülevaatena,  samas saate endale käepärase suuruse valides, seda  kõikjale kaasa võtta. Maine märkmik pakub  mitmeid erinevaid võimalusi Teie töö ja vaba  aja tõhusamaks korraldamiseks, kuid seda, palju Te neist  funktsioonidest kasutada soovite, on Teie  otsustada.
 
Kontoris  kasutan harjumuse tõttu rohkem lauakalendrit, aga  komandeeringutes on nii mul kui teistel firma  võtmeisikutel Maine märkmik alati kaasas. Kasutame  seda juba mitu aastat.

 
VÕIMALDAB pikalt ja täpselt  aega planeerida . Aeg on meie kalleim vara. Edu  sõltub sageli sellest, kui efektiivselt kasutame  päeva piiratud tunde. Oma aja hea juhtimine ei  tähenda ainult kõva töötegemist ja head  organiseeritust. Kuitahes hästi läbi mõeldud  kõik ka poleks, ikka jääme pahatihti  ajahätta. Aja optimaalse kasutamise saladus on vahe  tegemine kiirete ja tähtsate asjade vahel ning  puhkehetkede leidmise oskus isegi siis, kuis ee  võimatuna tundub. Maine märkmik on tegusa inimese  igapäevane töövahend, mille kasutamine aitab  aega juurde võita.
 
Minu  töökoormus on suur ja kui olulisi toiminguid  üles ei märgi, kipun neid ära unustama. Maine  märkmikku õigesti kasutades on võimalik oma  aega üsna hästi planeerida ja kokku hoida.

 
AITAB kontsentreeruda olulisele .  Maine märkmikku kasutades saate reastada ülesanded  tähtsuse järjekorras. Töötada kavalamalt,  mitte kõvemini, see on edu saladus!
Kuna korraga  on märkmiku vahel vaid jooksva kuu päevaplaanid,  nädalaplaanid, kuuplaan ja toimingute plaan ning  järgneva kuu kuuplaan, nädalaplaanid ja toimingute  plaan . siis ei kipu Te liialt vara mõtlema hilisematele  ülesannetele ning saate keskenduda aktuaalsetele  küsimustele. Ajaplaneerimissüsteem aitab keskenduda  olulisele ja täita ülesandeid nende tähtsuse  järjekorras. Optimeeritud ajagraafik aitab võtta  rohkem vaba aega pere, sõprade, hobide või  lihtsalt puhkamise jaoks.
 
LIHTSUSTAB ülesannete reastamist  tähtsuse olukorras . Et saaksite üles  märkida kõige olulisemad ülesanded, on Maine  märkmikus tähtsate toimingute plaan, mis on  mõeldud iga kalendrikuu juurde ja peaks talletama info  kõigi Teie tähtsate plaanide ja toimingute kohta.  Tähtsate toimingute plaani struktuur võimaldab  kirja panna toimingu tähtajad ja määrata  prioriteedid. See ongi aja planeerimise alus. Aja optimaalse  kasutamise saladus on vahe tegemine kiirete ja tähtsate  asjade vahel.
 
SÄÄSTAB aega . Kui  tegelete igal tööpäeval kas või ühe  tunni valest ajaplaneerimisest tekkinud probleemide  lahendamisega, kaotate aastas ühe kuu jagu  tööaega!
Maine  märkmikud aitavad lisaks ametiasjade tõhusamale  planeerimisele säästa ja korraldada ka Teie vaba  aega. Saate planeerida oma tegevusi ette, mille tulemusena  paraneb ka eesmärkide saavutamine. Tegevused omandavad  hierarhilise struktuuri.
 
AITAB vältida unustamist .  Koormates oma töölauda erinevate lipikutega,  läheb tihti mõni neist olulise informatsiooniga  kaotsi. Maine märkmikku asutades seda ei juhtu.  Märkmiku vahele köidetud märkmelehed on kindlas  kohas.
 
Maine  märkmikku pidev kasutamine aitab hoiduda sellistest  halbadest asjadest nagu hilinemine ja unustamine.

 
VÕIMALDAB koostada isikupärase  töövahendi . Koostöös tellijaga on  võimalik disainida täiesti uus mudel. Saab lisada  taskuid magnetkaartidele, diskettidele jpms. Samuti saate ise  valida värvi. Kaanele saab pressida logo või nime,  kinnitada nime- või kinkeplaadi.
Oma  töö spetsiifikat arvestades saate tellida lisalehti  märmiku vahele.
 
Eritellimus 
  
ON esinduslik . Ehtsast nahast  valmistatud Eesti toode, mis sobib täiuslikult tegusa  inimese imagoga. Iga toode on hoolikalt käsitsi  viimistletud, ning arvestades ka Teie erisoove, saame kujundada  just Teile sobiva töövahendi.
 
KESTAB aastaid, kujunedes nii soodsaks  . Maine märkmik säästab Teid igal aastal  päris uut mäkmikku ostmast. Läbi aastate saate  säilitada sellised olulised asjad nagu telefoni- ja  aadressimärkmik ja palju muud.
 
LOOB isikliku arhiivi .  Kartoteegikarp ja vahetatavad sisulehed võimaldavad luua  isikliku arhiivi, millest on võimalik soovitud info  kiiresti üles leida. Kartoteegikarp on jaotatud kaheks:  esimeses osas on eelolevate kuude ajaplaanid ja kasutamata  lehed. Teises osas säilitatakse täiskirjutatud  lehed. 

 
Miks valida Maine?
Millest koosneb?
Kasutusjuhend
 
Hinnakiri
Tellimise info
Eritellimus
Koolitus
Tagasiside
 
 

Tel. 7 339 440, aadress Kalevi 17 Tartu (pargi poolt), e-mail maine@maine.ee